آفتاب وجود توست “بودن توست”
تاریخ بشر لبالب حکایت از سفر است .
مهاجرت، سفر، جابجایی، حمل و نقل و… واژگانی است که ریشه در تاریخ بشر دارد و با گذشت زمان، همراه با توسعه اجتماعی – اقتصادی انگیزه جابجایی ها بسته به سطح جوامع تغییر یافته است.
اگر روزگاری کوچ نشینی، برای رفع نیازهای اولیه بشر بود، لیکن هم اکنون با توسعه مدرنیته نیاز بشر به پیشرفت و برآوردن نیازهای معنوی و زیارتی، تحصیلی و تفریحی، شکل جابجایی ها و سفرها تغییر یافته و اینگونه شد که وسیله نقلیه از حیوانات بارکش و باری به تدریج به مدرنترین وسایل سفر از جمله خودروهای شخصی تغییر ماهیت داد.
گسترش استفاده از خودروهای شخصی موجب شد بسیاری از غیر متخصصان و نا آشنایان فنی به خودرو به ویژه بانوان، به کاربران خودروهای شخصی بدل شوند.
بنابراین “امداد خودرو”در جوامع صنعتی بیش از پیش به عنوان یک نیاز مطرح گردید و در این راستا “امداد خودرو سراسری آفتاب شهر طلائی” به عنوان بخش خصوصی در عرضه خدمات در تلاش است تا نیازهای امدادی و خدمات خودرویی شهروندان و هموطنان گرامی را به طور شبانه روزی پاسخگو باشد که این خدمات در نوع خود یکی از حساسترین نوع خدمت در جهان صنعتی است.
شرکت امداد خودرو سراسری آفتاب شهر طلایی با شعار “همراه در راه” رضایتمندی مشتری را بزرگترین سرمایه خود می داند و به منظور دستیابی به آرمان و چشم انداز خود که “رضایت مندی و وفاداری مشتری” است با تمامی توان، خدمات مربوطه را به مشترکین گرانقدرش ارائه می کند تا اعتماد مردم به عنوان کاربران خودرو به اعتماد از شخص سومی به نام “امدادگر سیار” از این خدمات استفاده نمایند و از پشتیبانی امداد خودرو آفتاب شهر طلایی در سراسر میهن اسلامی بهره مند شوند. ومشترکین می توانند با خیالی آسوده در سطح کشور سفرکرده و در صورت بروز هرگونه نقص فنی در خودرو و یا هرگونه سوال فنی و عمومی در خصوص خودروی خود می توانند با مرکز پیام امداد خودرو آفتاب شهر طلایی ارتباط برقرار کرده و ضمن کسب اطلاعات و با کمترین هزینه برترین خدمات امدادی را از امدادخودرو سراسری آفتاب شهر طلایی دریافت نمایند.
آنچه مسلم است کلیه تلاشها در راستایی رشد و توسعه کشور اسلامی ما با نقش بخش خصوصی در راستایی اصل ۴۴ قانون اساسی است امید که آنچه به بار می نشیند به کام هموطنان گرامی دلنشین باشد.
به طور شبانه روزی در خدمت هستیم.
خدمات:
خدمات امداد خودرو آفتاب شهر طلایی هم اکنون از طریق کارتهای اشتراکی به شرح ذیل به مشترکین عزیز در سطح کشور عرضه می شود که عبارتند از:
•طرح میثاق
•طرح خدمات رایگان

Slsr

 

ارائه خدمات امدادی باطری سازی و تعمیرات سیار، یدکشی تا اولین تعمیرگاه، به صورت شبانه روزی و رایگان
چنانچه در صورت تماس مشترک با مرکز پیام و ترافیک کاری امکان ارائه سرویس امدادی مقدور نباشد، مشترک با هماهنگی مرکز از امداد آزاد استفاده کرده و با ارائه فاکتور کل هزینه سرویس امدادی را دریافت می نماید.
انجام خدمات در تعمیرگاه های طرف قرارداد با ۲۰% تخفیف در دستمزد و اجرت طبق تعرفه اتحادیه
ارائه خدمات سرویس درب منزل مشترکین با تخفیف ۳۰%در اجرت تعمیرات و ایاب و ذهاب (Home service) شامل کلیه خدمات تعمیرگاهی، فنی، انتخابی (آپشنال)، تیونینگ و…. بوده که خارج از محل تعمیرگاه های مجاز و در محل و زمان مورد نظر مشترک.
نصب باطری در محل به صورت رایگان و شبانه روزی. (هزینه باطری برعهده مشتری است.)
ارائه خدمات چکاپ فصلی یا بازدید دوره ای خودرو ها با ۵۰% تخفیف در دستمزد و اجرت .
خدمت ویژه به بانوان: تعویض لاستیک رایگان در هنگام پنچری (داخل شهر)
شایان ذکر است کارت ویژه میثاق کارت اشتراکی است با نام که به نام مالک خودرو و با شماره پلاک آن و با کد اشتراک ویژه مشترک صادر شده و با یک برگه قرارداد که به عنوان ضمانت نامه خدمات که ممهور به مهر شرکت می باشد و از طریق دفاتر نمایندگی های رسمی مجاز اشتراک به متقاضیان عرضه می شود.
شایان ذکر است کارت اشتراک برای خانوادهای محترم و معظم شهدا و جانبازان گرانقدر با ۲۵ درصد تخفیف ارائه می گردد.
•طرح میلاد:
•ارائه خدمات با تخفیف

Slide442

 

این محصول با همکاری شرکت “بهساز نگهدار شهر” (وابسته به شهرداری تهران متولی مراکز معاینه فنی خودرو تهران) در محل مراکز معاینه فنی خودرو تهران در حال ارائه به شهروندان مراجعه کننده به آن مراکز می باشد.
ارائه خدمات امدادی در سراسر کشور با ۳۰% تخفیف (مکانیکی سیار –باطری سازی سیار و یدک کشی)
چنانچه در صورت ترافیک کاری، ارائه سرویس امدادی مقدور نباشد مشترک با هماهنگی مرکز با ارائه فاکتور ۳۰% هزینه سرویس امدادی را دریافت می کند.
انجام خدمات در تعمیرگاه های طرف قرارداد با ۲۰ % تخفیف طبق تعرفه اتحادیه
ارائه خدمات سرویس درب منزل مشترکین با تخفیف ۳۰%در اجرت تعمیرات و ایاب و ذهاب (Home service) است که شامل کلیه خدمات تعمیرگاهی، فنی، انتخابی (آپشنال)، تیونینگ و…. بوده که خارج از محل تعمیرگاه های مجاز و در محل و زمان مورد نظر مشترک ارائه می گردد.
نصب باتری در محل به صورت رایگان (هزینه باطری بر عهده مشتری است.)
هزینه‌های خدمات در محل مشتری شامل موارد زیر است:
۱) ایاب و ذهاب (ورودیه)
۲) بازدید و کارشناسی
۳) دستمزد و اجرت انجام کلیه خدمات
۴) قطعات و لوازم مصرفی
کلیه هزینه ها (غیر از بند ۴ که بر عهده مشتری می باشد) برای دارندگان کارت میثاق بصورت رایگان و برای دارندگان کارت میلاد با ۳۰% تخفیف ارائه می گردد.
نحوه فعال سازی کارتهای طرح میلاد :
مشترکین محترم، کارت اشتراک میلاد را از مراکز معاینه فنی خودرو تهران دریافت و سپس کد اشتراک را به سامانه پیامک ۱۰۰۰۶۱۵۸ که در پشت کارت ثبت شده است ارسال کرده و به این صورت کد اشتراک در سیستم مکانیزه مرکز پیام امداد خودرو آفتاب شهر ثبت شده و مشترک از همان تاریخ قادر به دریافت خدمات مربوطه می باشد.
چگونگی تهیه کارت اشتراک:
هموطنان و شهروندان عزیز برای دریافت خدمات امدادی شرکت امداد خودرو سراسری آفتاب شهر طلایی که هم اکنون در جاده های سراسر کشور به مشترکین فعلی ارائه می شود ؛ می توانند به روش های زیر برای خودرو خود کارت اشترا ک تهیه نموده و در سطح کشور از این خدمات ارزنده بهره مندگردند :
•تماس با مرکز پیام ۶۱۵۸-۰۲۱ و دریافت اطلاعات و شماره تلفن امور نمایندگان و نمایدگی های رسمی صدور کارت اشتراک
•ارتباط از طریق پیامک ۱۰۰۰۶۱۵۸
•ثبت نام الکترونیکی در سایتwww.aftabeshahr.ir :
نحوه استفاده از خدمات فوریتی (امدادی):
کلیه رانندگان محترم در صورت توقف خودرو، بدون توجه به محدودیت مکانی و زمانی ضمن حفظ خونسردی و رعایت نکات ایمنی با شماره تلفن ۶۱۵۸-۰۲۱ داخلی ۱ تماس حاصل نموده و ضمن اعلام مشخصات خودرو، نقص فنی یا مورد امدادی را مطرح تا همکاران مستقر در مرکز ایشان را راهنمایی نموده و در صورت نیاز نسبت به اعزام امدادگر اقدام نمایند. خواهشمند است به سئوالات همکاران مرکز امداد به دقت پاسخ دهید. انچه مسلم است کارشناسان ما در تمام ساعات شبانه‌روز برای پشتیبانی و راهنمایی شما آماده خدمت بوده و مطلوب ترین خدمت را ارائه خواهند نمود. برای استفاده از خدمات امدادی نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:
در صورت نیاز، نزدیکترین خودروی امدادی به محل توقف شما اعزام خواهد شد.
از امدادگر کارت شناسائی مطالبه و کد امدادگر اعزامی را به خاطر بسپارید.
کارت اشتراک خودرو را به امدادگر ارائه نمایید.
در صورت عدم امکان تعمیر خودرو در محل، امدادگر نسبت به انتقال خودرو به نزدیکترین تعمیرگاه و نمایندگی اقدام خواهد نمود .
پس از دریافت خدمات، فاکتور انجام خدمات را به دقت بررسی کرده و آن را امضاء و تائید نمائید.
نکات مهم :
کارت اشتراک خود را همیشه به همراه داشته باشید.
از داشتن اعتبار کارت اشتراک خود اطمینان حاصل نمائید.
هزینه قطعات مورد استفاده در تمامی طرح ها به عهده خود مشترک می باشد .
امدادگر مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافی دیگری از مشتری نمی‌باشد.
چنا‌نچه به هر علتی امکان ارائه خدمات امدادی وجود نداشته باشد و تعمیرکار سیار و حمل خودرو توسط امدادگر میسر نباشد، مشتری می‌تواند پس از هماهنگی و اخذ مجوز از واحد امداد دفتر مرکزی ، اقدام به حمل خودرو نموده و هزینه حمل خدمات امدادی را با ارائه فاکتور و بر اساس تعهدات مندرج در کارت اشتراک از شرکت دریافت نماید.
یادآوری
در صورت هرگونه انتقاد و شکایت در مورد خدمات ارائه شده، با شماره تلفن ۶۱۵۸-۰۲۱ واحد روابط عمومی و پاسخگویی به دغدغه ها ویا با شماره پیامک ۱۰۰۰۶۱۵۸ ارتباط برقرار نموده و مورد را اعلام نمایید. مطمئن باشید در اسرع وقت مسئولین مربوطه به موضوع رسیدگی و نتیجه را به شما اعلام می نمایند.
چشم انداز و آرمان ما
دستیابی به رضایت مندی، خشنودی و وفاداری مشتریان و ایجاد اعتماد برای مشترکین از طریق ارائه بهترین خدمات امدادی و خدمات تعمیرگاهی در سراسر ایران اسلامی آرمان همکاران شرکت می باشد .
ماموریت و تفاوت
ارائه خدمات با کیفیت بالا در حداقل زمان و پایبندی به تعهدات و انجام وظایف و جلب رضایت مشترکین و پشتیبانی شبانه روزی مشترکین ماموریت همکاران است .
تلاش ما براین است که همه نیازهای امدادی شما مشتریان عزیز را با دقت، سرعت ، کیفیت و به بهترین صورت ممکن در محیط خارج از تعمیرگاه پاسخگو باشیم.
امید است زحمات و تلاش های خانواده بزرگ امداد خودرو سراسری آفتاب شهر طلایی خشنودی و آسودگی خاطر مشتریان عزیز را فراهم آورد. بدیهی است نظرات ارزشمند شما، ما را در ارائه خدمات هر چه بهتر یاری می‌نماید.
قانون همیشگی ما”همیشه حق با مشتری است” آفتاب وجود اوست” بودن اوست”.

 

b

معرفی بخشی از خدمات

تماس باما

میدان فردوسی، بین خ استاد نجات الهی و میدان فردوسی، نبش کوچه براتی، پلاک ۱۶، ساختمان ۸۸۰ ، واحد ۶، طبقه سوم

مرکز پیام
۱ – تلفن مرکز پیام : ۶۱۵۸-۰۲۱
۲ – سامانه پیام کوتاه : ۱۰۰۰۶۱۵۸

بازرسی : ۶۶۷۳۵۸۲۷-۰۲۱

دفتر مرکزی : ۶۱۵۸-۰۲۱ و

۶۶۷۱۲۸۹۲-۰۲۱   t logo