تاریخ بشر لبالب حکایت از سفر است .
مهاجرت ،سفر ،جابجایی ،حمل ونقل،و…..واژگانی است که ریشه در تاریخ بشر دارد .
و با گذشت زمان ،همراه با توسعه اجتماعی –اقتصادی انگیزه جابجایی ها بسته به سطح جوامع تغییر یافته است .
اگر روزگاری کوچ نشینی ،برای رفع نیازهای اولیه بشر بود لیکن با توسعه مدرنیته نیاز بشر به پیشرفت و بر آوردن نیازهای معنوی و زیارتی ،تحصیلی ،تفریحی شکل جابجایی ها و سفرها را تغییر داد و اینگونه شد که وسیله نقلیه از حیوانات بارکش و باری به تدریج و به گواه تاریخ به مدرنترین وسایل سفر از جمله خودروهای شخصی تغییر ماهیت داد .
گسترش استفاده از خودرو های شخصی موجب شد بسیاری از غیر متخصصان و نا آشنایان فنی به خودرو و حتی بانوان به کاربران خودرو های شخصی بدل شوند .
فلذا “امداد خودرو ” در جوامع صنعتی بیش از پیش به عنوان یک نیاز مطرح گردید و در این راستا امدا د خودرو سراسری آفتاب شهر طلائی با هدف ایفایی نقش بخش خصوصی در تلاش است تا نیاز امداد ی و خدمات خوودرویی شهروندان و هموطنان گرامی را به طور شبانه روزی پاسخ گو باشد .
امداد خودرو سراسری آفتاب شهر در تلاش است تا مشترکین به تدریج بتوانند خدمات جانبی مرتبط دیگری را نیز دریافت نمایند تا پاسخگویی سایر نیاز های خودرویی باشد
امداد خودروسراسری آفتاب شهر طلایی با هدف ارائه خدمات متنوع خودرویی و امدادی به دارندگان خودرو ، در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نموده است.
شرکت امداد خودرو سراسری آفتاب شهر به منظور دستیابی به آرمان و چشم انداز خود که “رضایت مندی و وفاداری به مشتری “می باشد
و در راستایی افزایش اطمینان ، اعتماد، و آسودگی خاطر ، خدمات متنوع وهمه جانبه ای شامل :
ارائه خدمات امدادی یا فوریتی (باتری سازی ،مکانیک سیار ،و یدکش تا اولین تعمیرگاه ) و یا خدمات در محل مشتری و خدمات تعمیرات خودرو از لحاظ مختلف و خدمتی ویژه به بانوان ،و…….. در حال ارائه به مشترکین و همو طنان می باشد .این خدمات که در نوع خود یکی از حساسترین نوع خدمت در جهان مدرنیته میباشد و امداد خودرو سراسری آفتاب شهر شرکتی مستقل و متعلق به بخش خصوصی بوده که رضایت مندی مشتری را بزرگترین سرمایه خود میداند با تمامی توان خود این خدمات را به مشترکین گرانقدرش ارائه می کند . تا اینکه اعتماد مردم به عنوان دارندگان خودرو و مصرف کنندگان این نوع از خدمات به استفاده از شخص سومی به نام امدادگر سیار جلب شود که تا حال حاضر این شرکت برای دستیابی به آرمان خود در این عرصه قدمهای بزرگی برداشته و در حد توان و در نوع خود در این امر خطیر موفق بوده و لی دستیابی به آرمان شرکت که رضایت مندی تمامی مشترکین می باشد .
نیازمند پشتکار فراوان و ارا ئه خدمات مطلوب و با کیفیت به دارندگان خودرو شخصی مخصوصآ در رابطه با خدمات امدادی که لزومآ باید باکیفیت و در زمان کمتری انجام شود،
با امید به پرودگار متعال امداد خودرو سراسری آفتاب شهر، با همکار ی و همراهی تمامی مشترکین ، تمام قدرت ،تلاش و دانش خودرا برای دستیابی به این امر خواهد داشت که موضوعی به نام خدمات مطلو ب به عنوان یک خدمت دست نیافتنی برای مشترکین تلقی نشود .
چشم انداز و آرمان ما: رضایت مندی، خشنودی و دستیابی به وفاداری مشتری و اعتمادسازی برای مشتری به عنوان ارائه دهنده صادقانه خدمات به مشترکین در ایران اسلامی می باشد .
ماموریت و تفاوت : ارائه خدمات با کیفیت بالا در زمان کمتر، پایبندی به وظایف و جلب رضایت مشترکین
تلاش ما براین است که: همه نیازهای شما مشتریان عزیز را با دقت ، سرعت ، کیفیت در محیط خارج از تعمیرگاه پاسخگو باشیم.

b

معرفی بخشی از خدمات

تماس باما

میدان فردوسی، بین خ استاد نجات الهی و میدان فردوسی، نبش کوچه براتی، پلاک ۱۶، ساختمان ۸۸۰ ، واحد ۶، طبقه سوم

مرکز پیام
۱ – تلفن مرکز پیام : ۶۱۵۸-۰۲۱
۲ – سامانه پیام کوتاه : ۱۰۰۰۶۱۵۸

بازرسی : ۶۶۷۳۵۸۲۷-۰۲۱

دفتر مرکزی : ۶۱۵۸-۰۲۱ و

۶۶۷۱۲۸۹۲-۰۲۱   t logo